![]({"full":{"0":"2018\/11\/WhatsApp-Image-2018-10-29-at-17.53.31-1.jpeg","1":969,"2":458,"3":false,"file":"https:\/\/kktok.org\/wp-content\/uploads\/2018\/11\/WhatsApp-Image-2018-10-29-at-17.53.31-1.jpeg"}})
2018 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası 4. yarışı 4 Kasım pazar günü Kaplıca Köyünde Gerçekleşecek . Avenue Dereboyu ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan 4. tırmanma yarışı Kaplıca köyü çıkışında gerçekleşecek ve yarış pazar saat 11:00 da start alacak . 3 Kasım Cumartesi günü Avenue Dereboyu önünden verilecek sembolik start ile başlayacak olan Yarışta ekipler 4 Kasım Pazar günü Kaplıca Köy çıkışına kurulacak Servis Alanı ile beraber startı bekleyecekler.
Şampiyonluk Mücadelesi
2018 Tırmanma Şampiyonasında Deniz Denner , Doğa Koyuncu ve Hasan Reyhan arasında kıyasıya bir şampiyonluk mücadelesi yaşanırken 4. tırmanma yarışında da bu yarış devam edecek. Ödül Töreninin Kaplıca Restaurant da gerçekleşmesi planlanan yarışta Finish saat 14:00 da gerçekleşmesi planlanıyor.