![]({"large":{"file":"https:\/\/kktok.org\/wp-content\/uploads\/2019\/03\/WhatsApp-Image-2019-03-08-at-17.51.55-1-1024x431.jpeg","width":1024},"full":{"0":"2019\/03\/WhatsApp-Image-2019-03-08-at-17.51.55-1.jpeg","1":1600,"2":674,"3":false,"file":"https:\/\/kktok.org\/wp-content\/uploads\/2019\/03\/WhatsApp-Image-2019-03-08-at-17.51.55-1.jpeg"}})
Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu tarafından organize edilen 2018 Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası ,2018 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası , 2018 Kuzey Kıbrıs Sprint Şampiyonası ve 2019 Polaris Kış Kupası ödülleri bu haftasonu veriliyor.
![](https://kktok.org/wp-content/uploads/2019/03/cevdet-yücener.jpg)
16 Mart Cumartesi Lefkoşa da bulunan The Paradise Park ta saat 19:00’da gerçekleşecek ödül töreninde Sezon sonu dereceye giren ekipler ödüllerini alacaklar. Yemekli gerçekleşecek Ödül Gecesinde 2018 Tırmanma Şampiyonu Deniz Denner -Ömer Topçu , 2018 Ralli Şampiyonu Cevdet Alptürk – Mustafa Yücener , 2018 Sprint Şampiyonu Mustafa Bulutoğluları – İbrahim Kara ve 2019 Polaris Kış Kupası Şampiyonu Edim Macila-Eser Harper kupalarını teslim alacaklar.
2018 Şampiyonlar Gecesinde Ödül Alacak listesi ise şöyle :
![](https://kktok.org/wp-content/uploads/2019/03/denner-topcu.jpg)