![]({"large":{"file":"https:\/\/kktok.org\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/kkk-1024x512.jpg","width":1024},"full":{"0":"2018\/04\/kkk.jpg","1":1281,"2":640,"3":false,"file":"https:\/\/kktok.org\/wp-content\/uploads\/2018\/04\/kkk.jpg"}})
2018 Şeker Sigorta Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası 8 Nisan 2018 Pazar günü St. Hilarion da başlıyor. Boğaz kavşağı ile St. Hilarion kalesi arasındaki 2.4 km uzunluğundaki parkurda gerçekeleşecek yarışmanın kayıtları 4 Nisan Çarşamba günü kapanacaktır.
Çocuk Metal sponsorluğunda ve Oğuz Özyalçın anısına gerçekleşecek olan Tırmanma yarışı Pazar günü saat 11.00 da başlayacak olup , saat 10:00 dan itibaren Start tan Seyirci noktalarına Minibus servisi olacaktır. 2017 Sezonunda Şampiyon olan Deniz Denner , Şampiyonluğun en büyük adaylarından Mehmet Çocuk,Hasan Reyhan ve Kemal Topçuoğlu ise yarışa kayıtlarını yaptırdılar. Drift Şovları ile de renklenecek olan Tırmanma yarışında ekipler toplam 3 etap geçecekler.
Ek Yönetmelik
Tırmanma Talimatı